ORGANIZÁCIA POSLEDNEJ ROZLÚČKY

Po dohode s obstarávateľom pohrebu poskytujeme kompletné pohrebné a cintorínske služby. Organizujeme dôstojné rozlúčky so zosnulými v Domoch smútku, v kostoloch a na cintorínoch. Taktiež organizujeme rozlúčky pri urne. Organizáciu pohrebu prispôsobujeme požiadavke a predstave pozostalých.

POSLEDNÁ ROZLÚČKA

Ponúkame vám však aj možnosť využiť vybavenie pohrebu u vás doma – v domácom prostredí, kde vás navštívi náš odborný referent a dohodne s vami všetky náležitosti týkajúce sa poslednej rozlúčky. Organizácia pohrebu je individuálna - záleží od miesta úmrtia, typu pohrebu, spôsobu pochovania... Preto kompletnú organizáciu poslednej rozlúčky dohodneme po konzultácii s vami.

SMÚTOČNÉ OZNÁMENIE - PARTE

Súčasťou pri objednávaní pohrebu je u nás aj okamžité vyhotovenie smútočného oznámenia na počkanie. To nám umožňuje špeciálny počítačový program. Pozostalým je k dispozícii katalóg, ktorý im pomôže pri výbere z samotného tlačiva – vzoru parte, ďalej vhodných textov, smútočných symbolov, veršíkov a iné. Smútočné oznámenie je možné vytvoriť individuálne pre každého podľa vášho želania. Súčasťou našich služieb je aj výroba parte s farebnou alebo čiernobielou fotografiou, čiernych, zlatých alebo strieborných symbolov viery a tiež parte špeciálne tónované na farebnom papieri.

Aktuálnu ponuku vzorov parte nájdete v našich objednávkových kanceláriách v Prešove na ulici Moyzesova 66 a v Sabinove na ulici Hollého 25.

HUDOBNÁ PRODUKCIA

Máme vlastné prenosné ozvučenia s možnosťou výberu smútočných skladieb a piesní, ktoré na základe vášho výberu odznejú v Dome smútku, alebo aj na cintoríne.

FOTO ALEBO VIDEOPREZENTÁCIA

Zaspomínajte si na zosnulého prostredníctvom fotografii či video prezentácie zo života zosnulého.

▫ záznam rozlúčky či už vo forme fotografií, alebo formou videozáznamu
▫ zobrazenie fotografie Vášho zosnulého na LCD monitore
▫ prehratie foto-prezentácie zo života vášho zosnulého

TRUHLY A URNY

Aktuálnu ponuku truhiel a urien nájdete v našich objednávkových kanceláriách v Prešove na ulici Moyzesova 66 a v Sabinove na ulici Hollého 25.

VENCE, KYTICE A KVETINOVÁ VÝZDOBA

V ponuke máme široký výber čečinových a umelých vencov, vypichovaných kytíc, aranžmán na truhly zo živých a tiež umelých kvetov. Zrealizujeme aj vaše individuálne požiadavky. Súčasťou každého venca, kytice a aranžmán k pohrebu je aj stuha s textom podľa vlastného výberu.

VÝKOP A ZASYPANIE HROBU

Pri objednávaní kompletných pohrebných služieb je pre nás samozrejmosťou, že na pohrebiskách vykonávame výkopy a zásypy hrobov. Taktiež otvárame a následne po pohrebe uzatvárame panelovú hrobku s vykonaním betónovej zálievky. Odkrývame a zakrývame žulové a kameninové krycie dosky z rámu hrobového miesta, kde má byť pochovanie. Následne po uzatvorení a úprave hrobového miesta naši pracovníci uložia všetky kvetinové dary na hrob.

Chcete vedieť viac?

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Glória s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.